Odcinek 1. POLSKA GOLA!!! - Liga Miszczuf.

Tajemniczy Prezes powołuje do życia w Obornikach Klub sportowy Tęcza, wraz z którym zamierza stworzyć drużynę piłkarską z prawdziwego zdarzenia. Co przyniesie spotkanie Prezesa z wuefistą i jakie cele postawią sobie nowe władze klubu? O tym wszystkim w premierowym odcinku Polska Gola!

 

Odcinek 2. Sekretarki.

Nowo powołany Klub sportowy Tęcza, za sprawą Rysia – prawej ręki Prezesa postanawia ogłosić w lokalnej prasie casting na sekretarkę. Ogłoszenie spotyka się z ogromnym jak na Oborniki zainteresowaniem, a każda z kandydatek okazuje się mieć większe… kompetencje.

Odcinek 3. Tęcza szuka członków.

Po uzupełnieniu braków kadrowych Prezes z Rysiem postanawiają zagonić zatrudnionego Trenera do roboty. Czy Tęcza znajdzie nowych członków do drużyny piłkarskiej? Kto zechce trenować w nowym i nieznanym jeszcze klubie sportowym i co wyniknie z kolejnego ogłoszenia w prasie? O tym wszystkim w trzecim odcinku Polska Gola!

Odc. 4. Helmut - łowca talentów.

Do Klubu Tęcza przyjeżdża Helmut von Gonschorek – niemiecki łowca talentów.

Co złowi i ile zarobi? Zobaczcie sami…

Odc. 5 Zakład.

Tym razem bohaterowi serialu Polska Gola zmierzą się z globalna zagadką, którą swego czasu Kopernik ruszył z miejsca. Polska Gola! Serial o zakręconych piłkarzach i nie tylko. Warto Zobaczyć .

 

Odc. 6. Sponsory

Klub Tęcza potrzebuje finansowania i sponsorów. Gdzie znaleźć pieniądze i ludzi, którzy uwierzą w piłkarzy? Polska Gola! Serial komediowy z piłka nożna w tle dla ludzi z kasą… z klasą znaczy.

Odc. 7. Pani S***a

Klub Tęcza przyciąga ciągle to nowych zawodników. Niektórzy z nich tak się angażują, że znikają nawet na kilka dni. Pani S***a to jedna z kobiet, która szuka swojego męża. Czy znajdzie go w Klubie Tęcza???

 

Odc. 8. Narodziny Gwiazdy

Długo oczekiwane dziecko sekretarki Elwirki nieoczekiwanie przychodzi na świat. Na szczęście dla Klubu Tęcza to chłopak, który musi zostać piłkarzem. W tęczy urodzony… nie ma wyjścia….

więcej na Facebooku
 

Polska Gola! Odc. 9 Mama Rysia

Matka w Klubie Tęcza jest tylko jedna… ale czy na pewno???
To trzeba zobaczyć.
Polska Gola! Serial komediowy z piłka nożna i matka w tle.

 

Polska Gola! Odc. 11 Czarne chmury

Nad Klub Tęcza nadciągnęły czarne chmury. Nad ten odcinek też:) Pierwszy mecz Tęczy to wielkie emocje dla całej ekipy. Każdy chce ugrać coś dla siebie..

Polska Gola! Odc. 13 Kibice

Piłka nożna nie może się obyć bez kibiców. Rozpoczęły się rozgrywki ligowe i międzynarodowe. Nic tylko oglądać…

 

Polska Gola! Odc. 10 Trening

Z dumą przedstawiamy 10 odcinek serialu komediowego Polska Gola!Trening czyni mistrza. Drużyna na skalę naszych możliwości w końcu wyszła na trening.

 

Polska Gola! Odc. 12 Lekcja kopania

Tym razem Kierownik Rysiu ma misję. Musi ratować klub i nauczyć się kopać… Kto i komu dokopie, tego dowiecie się oglądając serial komediowy z piłką nożną w tle – Polska Gola!

Polska Gola! Odc. 14 Podsumowanie

Prawda TV podsumowała pierwszy sezon serialu komediowego Polska Gola!